Menu
0 Comments

Вибираємо ідеальні шпалери для оформлення квартири.

Вибираючи шпалери в квартиру, ми любимо представляти вже готовий майбутній ремонт. І якщо з точністю ми не можемо описати деталі, то відчуття передається легко — затишок, комфорт, розкіш, краса. Голландський виробник шпалер bn international з точністю визначив бажання і настрій покупців, внаслідок чого і народилися його розкішні і ні з чим незрівнянні колекції. Вибирайте шпалери для квартири з каталогу компанії і приїжджайте за покупками в наш магазин.

Вибрати ідеальний варіант вам допоможе:

  • Більше 500 колекцій розкішних шпалер від відомих виробників;
  • Доступні на шпалери для квартири ціни;
  • Допомога наших адміністраторів.

Шукайте оздоблювальні матеріал для оформлення квартири? Зупиніть свій вибір на шпалерах

Сучасний дизайн шпалер відрізняється настільки великою різноманітністю, що для будь-якого інтер’єру ви зможете знайти цікавий варіант, який підкреслить індивідуальність вашого будинку і смак господарів. Щоб велика різноманітність не зіграло з вами злий жарт, при виборі шпалер враховуйте такі показники:

Стан стін. Якщо стіни не дуже рівні, то не варіант покупка шпалер з правильним малюнком, глянцевих або дуже тонких. Інакше ви зробите дефекти ще більш виразними. У цьому випадку дизайнери рекомендують звернути увагу на рельєфні шпалери. Якщо ви плануєте грандіозний ремонт з великим бюджетом, краще буде добре вирівняти стіни, щоб не позбавляти себе можливості вибрати більш підходящі по дизайну шпалери.
Якої форми кімната, яку ви будете оформляти шпалерами. Якщо форма неправильна, а також є ніші, поглиблення, то уникайте занадто строкатих візерунків. Ваш вибір — більш дрібний малюнок.
Експлуатація. Якщо в кімнаті висока прохідність, маленькі дітки або домашні тварини, купуйте шпалери, які можна мити і чистити, наприклад, вінілові. Якщо кімната постійно і добре освітлюється сонцем, беріть шпалери з високою цветоустойчивостью.

Колір — важливий критерій вибору. Філософія кольору допоможе підібрати оптимальні відтінків шпалер для оформлення приміщення. Тут немає нічого складного: яскраві кольори дарують енергію, а завдання пастельних — розслабляти і заспокоювати. Бордового і зеленого кольору шпалери ідеально впишуться в кімнату, вікна якої виходять на південь, а якщо на північ — беріть персикові, помаранчеві, абрикосові та інші.

Метки:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *